Okręgowa stacja kontroli pojazdów

Informacje ogólne - Stacja Kontroli Pojazdów

 

 

  

Nasza stacja kontroli pojazdów powstała w 1995r. jako uzupełnienie oferty stacji serwisowej Serwis Majewscy działającej z powodzeniem już od 23 lat. Na początku oferowaliśmy podstawowe badania techniczne samochodów do 3,5 t dopuszczalnej masy całkowitej, motocykli, przyczep i ciągników rolniczych. Z czasem uzupełniliśmy ofertę o badanie samochodów z instalacją gazową, badania pokolizyjne, badanie pojazdów sprowadzonych z zagranicy, badania pojazdów z zabranym dowodem rejestracyjnym, ponadto proponujemy kompleksowe sprawdzenie pojazdu przed zakupem włącznie z pomiarem grubości lakieru, geometrii kół i symetrii osi. Kolejny krokiem było uruchomienie Okręgowej Stacji  Kontroli Pojazdów we wrześniu 2010 roku. W chwil obecnej oferujemy pełny zakres badań technicznych. Posiadamy również własny serwis mechaniczny oraz wulkanizacyjny.

W naszej stacji kontroli pojazdów zatrudniamy diagnostów o bardzo wysokich kwalifikacjach i wszystkich uprawnieniach jakie powinien posiadać pracownik na w/w stanowisku. Zaczynając od badań podstawowych a na autobusach kończąc.

Jesteśmy członkami Polskiej Izby Stacji Kontroli Pojazdów, co wiąże się z uczestnictwem w szkoleniach związanych z aktualizacją wiedzy technicznej jak i przepisów obowiązujących na stacjach.

W trosce o naszych klientów, systematycznie przypominamy pocztą, sms’m lub poczta elektroniczną o zbliżającym się terminie obowiązkowego badania technicznego w zależności od życzenia klienta.

Aby wyjść na przeciw klientom pracującym w różnych godzinach, stacja kontroli pojazdów czynna jest od poniedziałku do piątku 6 - 22, a w soboty 8 - 16.

24.12.2021 pracujemy w godzinach 6 - 14

31.12.2021 pracujemy w godzinach 6 - 16
 

Twój przegląd

Darmowe powiadomienie o terminie przeglądu

Zapisz się
Panorama 360

Panorama 360 - wirtualna wycieczka po naszej stacji

więcej

Warszawa:
ul. Błękitna 80
Tel. 22 812 53 28

ul. Traktorzystów 12
Tel. 22 478 30 30

ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 11
(wjazd od ul. Elizy Orzeszkowej)

Tel. 22 822 25 73

więcej

Firma Auto Serwis "Błękitna" podpisała umowę o dofinansowanie projektu: „Wprowadzenie innowacyjnej usługi oraz podniesienie jakości oferty Auto Serwis Błękitna”.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2007-2013 oraz ze środków budżetu Państwa. więcej >

4x4

Badania pojazdów z napędem na 4 koła (4x4, AWD, 4WD)

Dysponujemy specjalnym urządzeniem, które umożliwia nam bezpieczne badanie samochodów z napędem na 4 koła.

Dowiedz się więcej >

4x4

Sprawdzanie samochodów przed zakupem

Co sprawdzamy?

  • hamulce
  • zawieszenie
  • układ kierowniczy
  • amortyzatory
  • analiza spalin
  • pomiar powłoki lakieru
  • komputerowa geometria kół
  • pomiar symetrii osi

Dowiedz się więcej >